Hakkımızda

   Günümüzde teknolojinin hızla geliştiği, bireysel ve kurumsal alanlarımızın kılcal damarlarına kadar sirayet ettiği bir dönemi yaşıyoruz. Bu dönemde çok kritik ve hayati önem arz eden VERİ üretimi hızla artmakta ve artan verinin depolanması ve korunması büyük önem arz etmektedir.

Siber saldırılar, depremler, yangınlar, sel baskınları, hırsızlık, enerji sorunları, donanım arızaları, kullanıcı hataları VERİ lerimiz için en önemli tehdit unsurlarıdır.

yenibulut; VERİ’nin önemini kavramış ve bizler için hayati önem arz eden VERİ’yi korumak ve ihtiyaç olduğunda ulaşmak, paylaşmak üzerine geliştirilmiş çözümlere odaklanarak yenibulut Veri Yönetim ve Paylaşım Sistemi ürününü kullanıcılarının beğenisine sunmuştur.

yenibulut; müşterisinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, özel güvenlik gereksinimlerini sağlayan, üzerinde barındırdığı verileri parçalı ve kriptolu yöntemle dağıtık sistemlerde yöneten, mobil uygulama destekli dosya paylaşım sistemi ve platformu olarak tanımlanabilir.

yenibulut; sizin için hayati önem arz eden verilerinizi Türkiye’nin önde gelen TIER3 Sertifikalı Veri Merkezinde depolar ve verilerinize her zaman her yerden ulaşma imkanı sağlar.

yenibulut; Veri yönetimi konularının yanı sıra aynı güvenlik önlemleri sağlanarak basit veri transferi, ofis belgelerinde düzenleme, medya verilerini yayınlama, dijital veri arşivi oluşturma, form/anket yönetimi, iş süreci takibi, mail arşivi, takvim yönetimi, şifre saklama ihtiyaçlarının karşılanması konusunda kullanıcı dostu olanaklar sağlar.

ve yenibulut her zaman sizler için YENİ özellikler geliştirir.

Sizde yenibulut ailesinin YENİ bir üyesi olabilirsiniz.